2831077701 ptpepms-epa@edc.uoc.gr

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

 

Στο Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών (Π.Μ.Σ.) του Παιδαγωγικού Τμήματος Προσχολικής Εκπαίδευσης του Πανεπιστημίου Κρήτης Επιστήμες της Αγωγής, στην Κατεύθυνση: Παιδαγωγική και Διδακτική Πράξη και στις  Ειδικότητες: (α) Γλώσσα και Γραμματισμός στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία, (β) Οι Τεχνολογίες της Πληροφορίας και των Επικοινωνιών στην Εκπαίδευση και (γ) Διοικητικές και Επιμορφωτικές Λειτουργίες στην Εκπαίδευση εισάγονται συνολικά τριάντα τρείς (33) υποψήφιοι και στην Κατεύθυνση: Οι Ανθρωπιστικές Επιστήμες στην Εκπαίδευση και στην Ειδικότητα Τέχνη και Εκπαίδευση εισάγονται δεκαπέντε (15) υποψήφιοι. Συγκεκριμένα:

Στην Ειδικότητα: Γλώσσα και Γραμματισμός στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία  εισάγονται, κατά σειρά επιτυχίας, οι κάτωθι υποψήφιοι:

 

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Δερζέκου Χρυσαυγή  
2. Πατεράκη Δήμητρα  
3. Παντελόγλου Γεωργία  
4. Γιαρέμ Νουρ  
5. Τζαγκαράκη Ελένη- Μαρία  
6. Σηφάκη Ελισάβετ  

 

Στην Ειδικότητα: Οι Τεχνολογίες της Πληροφορίας και των Επικοινωνιών στην Εκπαίδευση εισάγονται, κατά σειρά επιτυχίας, οι κάτωθι υποψήφιοι:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Αμαργιωτάκη Φιλία
2.  Καπετάνιου Ελένη
3.  Σεγρεδάκης Νικόλαος
4.  Φελέκη Ευανθία
5.  Στρίντζη Ευαγγελία
6.  Γερακιανάκης  Νικόλαος
7.  Παπαζώη Μαρία
8.  Παπαδάκη Βικτωρία
9.  Καρλή Καλλιόπη
10.  Παπαδάκη Νικολέτα
11.  Καρακωσταντάκη Ευαγγελία
12.  Αρβανιτάκη Μαρία
13.  Τζαγκουρνή Ευαγγελία
14.  Τζιρτζιλακη Βεατρίκη

 

Στην Ειδικότητα: Διοικητικές και Επιμορφωτικές Λειτουργίες στην Εκπαίδευση εισάγονται, κατά σειρά επιτυχίας, οι κάτωθι υποψήφιοι:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Σπάρταλη  Νίκη
2. Κουτουλάκη Μαρία
3. Αθανασάκη Νεκταρία
4. Κόλκας Αλέξανδρος
5. Σαββίδου Πολυξένη
6. Μιχαηλίδου Άννα
7. Μαυράκης Δημήτριος
8. Περσεμάτη Καλλιόπη
9. Παπαδακάκη Αμαλία
10. Παπαδάκη Βαλεντίνα
11. Πατεράκη Βικτωρία
12. Διγαλάκη Ευτυχία
13. Μεταξά Όλγα

 

Στην Ειδικότητα: Τέχνη και Εκπαίδευση εισάγονται, κατά σειρά επιτυχίας, οι κάτωθι υποψήφιοι:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τριαματάκη Αθηνά
2. Αρκουλή  Κυριακή
3. Μοσχόβη Μαρία
4. Αλαμανιώτου Ευαγγελία
5. Μουρτζάκη Ευαγγελία
6. Μαγριπλή Φωτεινή
7. Βρέντζου Αγάπη
8. Κερδέλα Γιωργία
9. Κουρδή Στυλιανή
10. Καραπατάκη Αργυρώ
11. Μοναχογυιού Γεωργία
12. Κασιμάτη Ειρήνη Πηνελόπη
13. Βερίγου Γεωργία
14. Τσικνάκη Καλλιόπη
15. Ξημέρης Γεώργιος

 

Οι παραπάνω επιτυχόντες καλούνται σύμφωνα με την Προκήρυξη να καταθέσουν το ποσό των 200 ευρώ για την εγγραφή τους στο Π.Μ.Σ.. Η κατάθεση πρέπει να γίνει στην ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ κατά το χρονικό διάστημα από 13 έως 28 Ιουλίου 2017.

Τα στοιχεία για την κατάθεση είναι τα εξής:

 
ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Δικαιούχος:    ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
Αριθμός Λογαριασμού:    5757-082882-997

IBAN:    GR95 0172 7570 0057 5708 2882 997

SWIFTCODE:    PIRBGRAA
 

Στο έντυπο της κατάθεσης πρέπει να αναγράφεται το ονοματεπώνυμο του υποψήφιου.

Το έντυπο θα παραδοθεί στη Γραμματεία του Π.Μ.Σ. κατά την έναρξη των μαθημάτων.

 
Σε περίπτωση που κάποιος υποψήφιος δεν καταβάλλει το ποσό της εγγραφής του στο Π.Μ.Σ. έως και 28 Ιουλίου 2017 τότε χάνει το δικαίωμα συμμετοχής του στο  Π.Μ.Σ. και σύμφωνα με τον Κανονισμό τη θέση καταλαμβάνει ο πρώτος στη σειρά επιλαχών υποψήφιος φοιτητής.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε με τη Γραμματεία του Π.Μ.Σ. από 12 έως 28 Ιουλίου 2017 κατά τις ημέρες και ώρες:

Τρίτη - Τετάρτη -  Παρασκευή 10:30 - 13:30

Τηλέφωνο: 28310 77701

E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Η Γραμματεία θα παραμείνει κλειστή κατά τον μήνα Αύγουστο.