Η Βιβλιοθήκη θα πραγματοποιήσει την Παρασκευή 5 Νοεμβρίου, ώρα 18:30, εξ αποστάσεως ενημέρωση για τη Βασική χρήση της και τις Ηλεκτρονικές πηγές πληροφόρησης που διαθέτει. Μπορούν να παρακολουθήσουν οι μεταπτυχιακοί φοιτητές και οι υποψήφιοι διδάκτορες που ολοκλήρωσαν τις προηγούμενες σπουδές τους σε άλλα πανεπιστήμια. Η συμμετοχή των φοιτητών (1 φορά) είναι απαραίτητη για την ενεργοποίηση του δικαιώματος δανεισμού.

Η ενημέρωση θα πραγματοποιηθεί μέσω της εφαρμογής Microsoft Teams, στην οποία πρέπει να έχουν εγγραφεί οι φοιτητές, ενώ για τη σύνδεσή τους στην ενημέρωση είναι απαραίτητος ο κωδικός zbxg82n

Για οδηγίες εγγραφής στο Teams και σύνδεσης στην ενημέρωση, μπορείτε να δείτε την ανακοίνωση της Βιβλιοθήκης στην ιστοσελίδα της.

Δείτε την σχετική ανακοίνωση εδώ.